Férfi kézilabda NB I - A Balatonfüred megszorongatta a címvédő Veszprémet
... volt az állás, ezt követően a Veszprém egy 5-1-es sorozattal elhúzott, és előnyükből három gólt megőriztek a végéig.
A mezőny legeredményesebb játékosa a Balatonfüred horvát beállója, Petar Topic volt 11 góllal.
Eredmény:Balatonfüredi KSE-Telekom Veszprém 30-33 (15-15)
A tabella: 1. MOL-Pick Szeged

19 18 - 1694-45936 pont 2. Telekom Veszprém
|...
2020-03-04 19:42:18
Férfi kézilabda EHF Kupa - Kikapott és kiesett a Balatonfüred
... a huszadik perctől a szünetig felváltva estek a gólok. Az Ademar León a horvát Tin Lucin vezérletével magabiztosan őrizte előnyét, amit a szünet után tovább növelt (20-13).
A horvát Petar Topic góljaival egyszer még felzárkózott a Füred, de a spanyolok egy 5-1-es sorozattal eldöntötték a továbbjutást, és végig vezetve, magabiztosan nyertek.
A mezőny legeredményesebb játé...
2019-11-23 21:12:00
Férfi kézilabda EHF Kupa - Háromgólos előnyben a Balatonfüred
... végül három találattal győzte le a spanyol élvonal jelenlegi második helyezettjét.
A mezőny legeredményesebb játékosa a spanyol David Fernández Alonso volt nyolc gólla...
2019-11-17 14:51:25
Férfi kézilabda EHF Kupa - Idegenben nyert a Balatonfüred
... (10-11).
Csoknyai István vezetőedző időt kért, majd a folytatásban egy ideig még szoros volt az állás, de a Balatonfüred jól alkalmazkodott ellenfele stílusához, és a horvát beálló, Petar Topic vezérletével a szünetre ismét négygólos előnyt alakított ki (16-20).
A Karviná támadásban levitte a kapusát, így létszámfölényes helyzetet teremtett, és egy 5-1-es sorozattal a má...
2018-11-18 12:15:55
1
Címkék: Petar Topic, Balatonfüredi KSE-Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged, Telekom Veszprém, Ademar León, David Fernández Alonso, Csoknyai István, címvédő Veszprémet, 5-1-es sorozattal, mezőny legeredményesebb, huszadik perctől, szünetig felváltva, szünet után, horvát Petar, spanyol élvonal, spanyol David, horvát beálló, szünetre ismét, legeredményesebb, létszámfölényes, megszorongatta, alkalmazkodott, balatonfüredi, balatonfüred, folytatásban, felzárkózott, helyezettjét, vezérletével, továbbjutást, magabiztosan, eldöntötték, találattal, megőriztek, háromgólos, támadásban, sorozattal, veszprémet, stílusához, vezetőedző, előnyükből, góljaival, felváltva, fernández, kézilabda, idegenben, teremtett, jelenlegi, spanyolok, alakított, négygólos, helyzetet, ellenfele, követően, veszprém, csoknyai, játékosa, szünetig, előnyben, huszadik, kikapott, eredmény, elhúzott, szünetre, beállója, kiesett, címvédő, előnyét, karviná, levitte, kapusát, perctől,